Regulamin

Regulamin

 

Niniejszy Regulamin określa zasady dokonywania zakupów w sklepie MAXTON.  Złożenie zamówienia jest równoznaczne ze zgodą na postanowienia i informacje zawarte w niniejszym regulaminie.

 

1. Sklep internetowy działający pod adresem www.sklep.maxton.pl prowadzony jest przez Unico Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Pruszczu Gdańskim 83-000, przy ul. Kossaka 6 lok. 9. Spółka jest zarejestrowana pod nr KRS 0000048121. Spółka posiada NIP 593-22-56-640 oraz Regon 192076563.

2. Sklep internetowy prowadzi sprzedaż towarów za pośrednictwem serwisu internetowego www.sklep.maxton.pl.

3. Wszystkie produkty oferowane w sklepie MAXTON są oryginalne, fabrycznie nowe oraz wolne od wszelkich wad fizycznych i prawnych. Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają uchybień lub błędów dlatego w przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem. Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą czasami różnić się od rzeczywistego wyglądu przedmiotu.

4. W przypadku zainteresowania zakupem towarów w ilości powyżej 2 sztuk danego asortymentu prosimy o bezpośredni kontakt z informacją handlową pod numerem telefonu podanym na stronie maxton.pl

5.Wszystkie ceny podawane w sklepie internetowym na stronie maxton.pl są wyrażone w złotych polskich. Ceny produktów prezentowane na stronach sklepu maxton.pl zawierają 23% lub 8% podatku VAT. Cena podana przy towarze jest wiążąca w chwili złożenia przez klienta zamówienia. Sklep www.maxton.pl zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do sklepu oraz przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu.

6. Klient ma możliwość do poniższej formy płatności za zamówione towary:

  • przedpłata przelewem bankowym na konto sklepu
  • płatność gotówką przy odbiorze osobistym z naszego magazynu
  • wysyłka za pobraniem - płatność gotówką przy odbiorze przesyłki

Unico Sp. z o.o. może ustalić z klientem inne, szczególne warunki i formy płatności

7. W przypadku płatności przelewem bankowym Klient ma 3 dni od dnia złożenia zamówienia na dokonanie wpłaty na konto bankowe sklepu – w przypadku niedotrzymania tego terminu, realizacja zostaje przerwana, a zamówienie anulowane.

8. Zamówienie przechodzi do realizacji po przesłaniu do klienta potwierdzenia złożenia zamówienia. Zamówienia zostaną zrealizowane tylko w przypadku dostępności towaru w magazynie lub u naszych dostawców. Jeżeli brakuje części towarów objętych zamówieniem Klient jest informowany o stanie zamówienia i może podjąć decyzję o sposobie jego dalszej realizacji (częściowa realizacja, wydłużenie czasu oczekiwania, anulowanie całości zamówienia). W przypadku niemożliwości zrealizowania zamówienia, Sklep niezwłocznie zwróci klientowi wpłatę.

9. Terminy realizacji zamówienia: W przypadku płatności przelewem termin realizacji zamówienia wynosi 3 dni robocze i jest liczony od momentu wpłynięcia pieniędzy na konto www.maxton.pl. W przypadku odbioru osobistego towar może być wydany następnego dnia roboczego po złożeniu zamówienia (lub w przypadku przedpłaty, po jej zaksięgowaniu).

10. Zamówiony towar wysyłany jest kurierem. Koszt przesyłki ponosi Klient. Termin otrzymania przesyłki przez Klienta równa się sumie czasu wysyłki ze sklepu www.maxton.pl oraz czasu dostawy.

11. W okresie 14 dni od dnia dostarczenia zamówionego towaru, Klient ma prawo do jego zwrotu bez podania przyczyny, w ramach odstąpienia od umowy. W przypadku chęci skorzystania z prawa zwrotu, towar należy odesłać w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu, z kompletną zawartością, dołączając wszelkie otrzymane wraz z towarem części, akcesoria, instrukcje, warunki użytkowania, itp. a także oryginalne opakowanie, również wtedy, gdy zostało usunięte lub naruszone w ramach wykonywania zwykłego zarządu rzeczą sprzedaną. Towar należy przesłać na adres nadawcy przesyłki. Sklep nie przyjmuje przesyłek pobraniowych. Zwrot pieniędzy za zakupiony towar nastąpi przelewem bankowym na konto wskazane przez Klienta.  Prawo odstąpienia od umowy nie obowiązuje, gdy produkt jest dotknięty uszkodzeniami mechanicznymi. Zawsze przed odebraniem przesyłki z poczty lub od kuriera należy sprawdzić, czy opakowanie i produkt nie uległ uszkodzeniu w transporcie – w szczególności należy zwrócić uwagę na stan taśm naklejonych na przesyłkę. W przypadku, gdy opakowanie przesyłki nosi znamiona uszkodzenia lub gdy taśmy są zerwane należy nie przyjmować przesyłki i sporządzić protokół szkód oraz jak najszybciej skontaktować się z obsługą sklepu. Sprawdzenie przesyłki przy odbiorze i posiadanie potwierdzenia zgłoszenia tego faktu pracownikowi przewoźnika jest niezbędnym warunkiem uwzględnienia ewentualnych roszczeń Klienta z tytułu uszkodzenia czy okradzenia przesyłki w transporcie.

12. W razie niezgodności towaru z zamówieniem lub reklamacji, klient powinien skontaktować się ze Sklepem drogą elektroniczną na adres sklep@maxton.pl , telefoniczną pod nr tel. +48 58 773 10 81 lub korespondencyjnie na adres podany w pkt 1. w celu ustalenia sposobu wymiany lub naprawy towaru.

13. Większość towarów sprzedawanych przez Sklep objętych jest gwarancją udzieloną przez producenta towaru bądź dystrybutora. Karta gwarancyjna dołączana jest do produktu a zapoznać się z nią można pobierając ją ze stron prezentowanego produktu.

14. Sklep jest odpowiedzialny względem Klienta, jeżeli towar ma wadę fizyczną lub prawną (rękojmia).
Sprzedawca odpowiada z tytułu rękojmi, jeżeli wada fizyczna zostanie stwierdzona przed upływem dwóch lat od wydania Towaru Klientowi.
Klient może składać reklamacje w dowolnej formie. Sklep w ciągu 14 dni od dnia żądania zawierającego reklamację, ustosunkuje się do reklamacji Towaru lub reklamacji związanej z realizacją Umowy sprzedaży zgłoszonej przez Klienta.

15. W przypadku powstania sporu na gruncie zawartej Umowy sprzedaży, strony będą dążyły do rozwiązania sprawy polubownie. Prawem właściwym dla rozstrzygania wszelkich sporów powstałych na gruncie niniejszego Regulaminu jest prawo polskie.
Każdy Klient może skorzystać z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń. W tym zakresie możliwe jest skorzystanie przez Klienta z mediacji. Listy stałych mediatorów oraz istniejących ośrodków mediacyjnych przekazywane są i udostępniane przez Prezesów właściwych Sądów Okręgowych. Klient będący Konsumentem może również skorzystać z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń poprzez złożenie swojej skargi za pośrednictwem unijnej platformy internetowej ODR, dostępnej pod adresem: http://ec.europa.eu/consumers/odr/

16. Składając zamówienie, Klient zgadza się na przetwarzanie i wykorzystywanie jego danych osobowych w celu realizacji zamówienia. Dane osobowe przekazywane nam przez klientów sklepu www.maxton.pl są przetwarzane wyłącznie przez Unico Sp. z o.o. i wykorzystywane wyłącznie w celach: - Realizacji sprzedaży - Informowania o nowych produktach, usługach oraz promocjach oferowanych przez sklep www.maxton.pl- wyłącznie na żądanie klienta. Każdy klient po zalogowaniu się do sklepu ma wgląd do swoich danych oraz może je zmieniać.

17. Podmiot prowadzący sklep zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian niniejszego regulaminu. Prosimy klientów o bieżącą weryfikację jego postanowień.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Copyright © 2016 www.nazwa.pl Sklepicom - sklepy internetowe